Anja Rubik rusza z nowym projektem. Odbędzie 6 rozmów o ważnych kwestiach związanych z seksem

Anja Rubik rusza z kolejnym projektem
Anja Rubik rusza z kolejnym projektem Fot. Instagram/ Anja Rubik
Anja Rubik bardzo się stara, aby z edukacja seksualną w Polsce dotrzeć do jak najszerszego grona młodzieży. Polska top modelka ogłosiła właśnie nowy projekt. Jest to "Sexed.pl Room", czyli seria sześciu rozmów, w których omawiane są kwestie związane z seksem.


Anja Rubik od dłuższego czasu aktywnie działa, promując edukację seksualną wśród młodzieży. Po sukcesie filmików Sexed.pl na Instagramie i książce o tym samym tytule, polska top modelka nie przestaje edukować Polaków.Tym razem przyszła kolej na nowy projekt Sexed.pl Room, którym Rubik pochwaliła się w mediach społecznościowych. To seria sześciu rozmów, w których omawiane są ważne kwestie związane z seksem, m.in. masturbacja, pornografia czy seks oralny. "To tematy, które wybraliśmy z fabuły nowego serialu Netflixa "Sex Education". Już 13 stycznia pierwsza rozmowa" – tak zapowiada nowy projekt Anja Rubik.

Gośćmi pierwszego odcinka będą m.in. aktorzy, blogerzy oraz edukatorzy seksualni. Wśród nich zobaczymy m.in. Aleksandrę Domańską, Maffashion, Jakub Kosel oraz Hubert Sobecki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...