"Pan Bóg już to wiedział, zanim zrozumieliśmy to my". Górniak szczerze o poronieniu i rozstaniu

Edyta Górniak podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem dotyczącym m.in. rozstania i poronienia
Edyta Górniak podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem dotyczącym m.in. rozstania i poronienia Fot. Instagram/ edytagorniak
Edyta Górniak po raz pierwszy podzieliła się informacją o swoim poronieniu w listopadzie ubiegłego roku podczas wizyty w studiu Dzień Dobry TVN." Bardzo marzyłam o ciąży, ale los jakby pokazywał, że się nie uda. No ale zaszłam w ciążę. No i niestety straciłam ją" – mówiła wówczas. Teraz na Facebooku udostępniła osobisty wpis.


Piosenkarka w niezwykle szczerym poście poinformowała fanów o trudnościach i problemach, które dotknęły ją w minionym, 2018 roku. Opisała swoje przepracowanie, stres i notoryczną pracę, którą w ostatnich miesiącach stawiała na pierwszym miejscu, nie pozwalając sobie na chwile słabości.


Rok 2018 był dla nie trudny
Górniak wspomniała rozstanie z partnerem i opisała bardzo bolesną dla niej utratę dziecka, zauważając jednocześnie, że często kobiety, które doświadczyły poronienia z nikim o tym nie rozmawiają i z całym smutkiem zostają kompletnie same, co zdaniem artystki powinno ulec zmianie.

"Ufam Mojemu Stwórcy. Bezwarunkowo. Jeśli związek dwojga ludzi miał okazać się niedojrzały, bylibyśmy egoistami chcąc dla własnego spełnienia skazać bezbronne życie na niewłaściwy dla niego Dom. Pan Bóg już to wiedział, zanim zrozumieliśmy to my" - pisała o poronieniu Edyta.
Wokalistka w poruszającym poście wyraziła również wdzięczność dla fanów, od których w trudnych chwilach czerpała siłę, choć ci mogli nawet nie zdawać sobie z tego sprawy. Na koniec Górniak apeluje również o wzajemną dobroć i mądre życie.


Komentarze pełne są słów wdzięczności i wsparcia dla Edyty. "Edi jak nikt inny potrafi malowac słowami,i uwieczniac je na papierze", "Nie dajmy się smutkom, przecież tyle dobrego jeszcze przed nami ", "Jesteś Edi dla mnie WIELKĄ Panią, przy której piosenkach koi się serce" - piszą pod postem fani.

Przypomnijmy, że już niedługo Edytę Górniak będziemy mogli oglądać w niespotykanej dotychczas roli. Piosenkarka pojawi się w najbliższej edycji programu "Agent. Gwiazdy" na antenie TVN.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców

DADHERO

0 0Osiem rzeczy, których nauczyła mnie 11-letnia córka
0 0Czemu to trwało tyle lat?! W końcu ktoś stworzył adidasy, w których można chodzić całą zimę
0 07 rzeczy, które sprawiają, że Kaczyński ma ból głowy po wyborach. Nie będzie świętowania
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię