Ostaszewska z Zakościelnym pokazali, w jakiej atmosferze trwają zdjęcia do "Diagnozy"

Maja Ostaszewska i Maciej Zakościelny narzekają na smog w Rybniku
Maja Ostaszewska i Maciej Zakościelny narzekają na smog w Rybniku Fot.Instagram/Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska i Maciej Zakościelny goszczą w Rybniku, gdzie trwają zdjęcia do 4. sezonu serialu "Diagnoza" w TVN. Choć aktorzy chwalą atmosferę i mieszkańców miasta, w pracy przeszkadza im przeraźliwy smog.


Trwają zdjęcia do 4. sezonu lubianego przez widzów TVN serialu "Diagnoza". Maja Ostaszewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu. Na fotografii z kolegą z serialu Maćkiem Zakościelnym, obydwoje pozują z zasłoniętymi nosami i ustami.

"Zimowe zdjęcia w Rybniku. Ludzie przemili, atmosfera, tylko ten straszny smog. W Warszawie ciut lepiej, ale zmierzamy w tym samym kierunku. A mogłoby być tak pięknie!" - napisała aktorka dodając do fotografii hasztagi takie jak #niemaczymoddychac i #smog.

Warto podkreślić, że Rybnik jest jednym tych z miast, gdzie problem ze smogiem jest szczególnie poważny. W komentarzach pod zdjęciem wiele internautów zgodziło się z aktorką co do jakości powietrza, zarówno w Warszawie, jak i na Śląsku. Ostaszewska poradziła wszystkim, aby uzbroili się w maskę antysmogową i oczyszczacz powietrza.


A efekt prac aktorów mamy poznać wiosną – wówczas w ramówce TVN mają się pojawić nowe odcinki "Diagnozy".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...