Wzięła kredyty, by... zostać gwiazdą na Instagramie. Teraz robi w sieci zrzutkę na spłatę długów

Dominika prosi internautów o pomoc
Dominika prosi internautów o pomoc Fot. zrzutka.pl
Chciała zdobyć sławę i popularność na Instagramie, jednak brakowało jej funduszy. Dominika zaciągnęła pożyczki w banku, aby móc kupować markowe ubrania i kosmetyki. Niestety, kredyty trzeba spłacić, dlatego Dominika szuka pomocy wśród internautów na portalu Zrzutka.pl


Miało być, pięknie, jednak nie wyszło. Dominika idąc tropem influencerek, które pokazują na Instagramie zdjęcia w modnych stylizacjach, postanowiła być taką jak one. Chcąc zdobyć popularność na "Insta", wydawała mnóstwo pieniędzy na drogie ciuchy i kosmetyki. Nie było jej na nie stać, dlatego zaciągnęła pożyczki w banku.
Niebezpiecznie zaczęło się robić, gdy do domu 23-latki zapukał komornik. Pieniądze trzeba spłacić, a Dominika liczy na to, że pomogą jej w tym internauci. Swoją historię opisała na portalu Zrzutka.pl. "Moja chęć upodobania się do rówieśników przerosła moje racjonalne myślenie, wzięłam kredyt i pożyczkę, by móc wydawać na przyjemności" – opisuje Dominika.

Mimo ogromnego błędu, jaki popełniła, twierdzi, że odkąd została mamą jest dużo bardziej odpowiedzialna i dorosła, jednak dług, który musi spłacić, przerasta ją. "Kwota jest dla mnie bardzo zawrotną i niestety nawet gdybym chciała nie poradzę sobie sama. Będę wdzięczna, każdemu z osobna za każdy grosz, za każdą cegiełkę która pomoże zbudować mi schody do nieba. Do lepszego życia, gdyż obecne jest najlepszą nauczką na przyszłość. Chcę raz na zawsze uporać się z błędami z przeszłości i stawić im czoła. Pokazać swoją siłę i wygrać tę walkę" – opisuje Dominika.

23-latce udało się zebrać na razie 125 złotych. W tej chwili wygląda na to, że zrzutka została przerwana, a strona na Zrzutka.pl usunięta.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ