"Możemy pomóc młodym ludziom". Doda apeluje do artystów o wspólny koncert przeciw nienawiści

Doda zwróciła się na Instagramie z apelem do innych artystów. Chce zorganizować koncert przeciwko hejtowi
Doda zwróciła się na Instagramie z apelem do innych artystów. Chce zorganizować koncert przeciwko hejtowi Fot. Instagram/ dodaqueen
Doda, poruszona tragicznymi doniesieniami z ostatnich dni, zaapelowała na swoim Insta Stories do artystów, proponując im wspólny koncert przeciwko nienawiści. Rabczewska zwróciła się również bezpośrednio do wokalistek, z którymi nie jest w najlepszych stosunkach, o wzniesienie się ponad osobiste niesnaski i solidarność w słusznym celu.


Muzyka ponad podziałami
Artystka przejęta ostatnimi wydarzeniami, 14 stycznia podzieliła się na Instagramie fragmentem swojej piosenki "Znak pokoju". Dzień później na Insta Stories raz jeszcze odniosła się do utworu, mówiąc, że zdała sobie sprawę, iż tekst, który napisała 15 lat temu, wciąż jest aktualny. "Nic się nie zmieniło, a wręcz pogorszyło" – mówiła w relacji wokalistka.W związku z tym zwróciła się do artystów ze świata muzyki z propozycją zagrania wspólnego koncertu w duchu utworu "Znak pokoju", by zjednoczyć fanów i spróbować pogodzić ludzi. Artystka zaznacza, że nie chodzi o imprezę organizowaną przez telewizję, za występ na której każdy dostaje pieniądze.

"Zróbmy coś od siebie, sami, wyjątkowo. Niech każdy artysta wyjdzie, opowie swoje historie związane właśnie z hejtem, z przemocą w internecie, o tym, jak my to przeżywamy. Bo przecież przeżywamy to codziennie na swojej skórze. Możemy pomóc młodym ludziom, swoim fanom, a przede wszystkim jako artyści zrobić kawał dobrej roboty. W końcu po to jesteśmy" – mówiła Doda.
Rabczewska na koniec zwróciła się również bezpośrednio do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, z którymi od pewnego czasu pozostaje w konflikcie.


"Wyciągam rękę do Edyty Górniak, do Justyny Steczkowskiej, do wszystkich dziewczyn, które za mną nie przepadają z branży. (...) Pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee, że jesteśmy ponad to. Pokażmy naszym fanom, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem. Teraz jest na to najlepszy moment, aby nauczyć naszych obserwatorów, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje" – apelowała artystka.

Pełną wypowiedź Doroty Rabczewskiej znaleźć można wśród wyróżnionych relacji na jej Instagramie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Podobno w domu jest spokój. Do nowego Sejmu weszli ojciec oraz syn – i są w różnych partiach!

DADHERO.PL

0 0Nie masz pojęcia, jak wychować swoją córkę? Tato, oto 10 złotych rad specjalnie dla Ciebie
0 0Dobry zegarek nie musi być "Swiss Made". Fajne czasomierze powstają i w innych krajach Europy
MOTO 0 0Czy McLaren naprawdę jest tak kosmiczny, jak wygląda? W środku od razu zaskakuje jedna rzecz
POPKULTURA 0 0Zepsuliście mi serial, na który czekałam! "Batwoman" miała być hitem, a jest porażką
0 0Gdańsk z prestiżową nagrodą. Miasto rządzone przez Dulkiewicz dostanie 50 tys. euro
0 0500+ już się wypaliło. Wystarczył rok, by w Polsce żyło prawie pół miliona więcej skrajnie biednych