Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się? To zdjęcie zaniepokoiło fanów

To zdjęcie zaniepokoiło fanów Anity i Adriana
To zdjęcie zaniepokoiło fanów Anity i Adriana Fot. Instagram/anitaczylija
"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, w którym to eksperci szukają drugich połówek dla swoich bohaterów. Sami zainteresowani mają szansę poznać się dopiero na... ślubnym kobiercu. W ten sposób narodziła się miłość Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka. Ostatnio ich fani zmartwili się, czy aby w ich związku wszystko jest w porządku. Wszystko przez jedno zdjęcie.


Programy typu reality show wróciły po latach do łask i mają się bardzo dobrze. Jednym z nich jest "Ślub od pierwszego wejrzenia" na antenie TVN. W programie to eksperci "parują" swoich wybranków, a oni poznają się dopiero na ślubnym kobiercu.

Dla tancerki Anity Szydłowskiej wybrali Adriana Szymaniaka, który szybko zauroczył się swoją wybranką, a następnie zakochał. Para wzięła ślub, a w podróż poślubną udała się do Grecji.

Ich uczucie co prawda przetrwało, jednak ostatnio fani Anity i Adriana zaczęli się martwić, czy w ich małżeństwie wszystko jest w porządku. Anita opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym nie widać obrączki.
Spostrzegawczy internauci szybko zauważyli jej brak. "Jakieś zmiany zaszły? A wy jesteście jeszcze razem, bo już takie ploty ludzie sieją? – pisali fani. "Jakie? Z chęcią posłucham? – pytał ironicznie Adrian.

Na pytania fanów szybko odpowiedziała sama zainteresowana. "Dziewczyny, to nie ta ręka. Nie jestem wdową i noszę na prawej ręce, a zdjęcie to odbicie lustrzane . Plotki zawsze były, są i będą, a ja się nie denerwuję" - napisała. Być może tym komentarzem Anita uspokoiła swoich fanów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!