Internauci wspierają Jurka Owsiaka nie tylko akcją #muremzaowsiakiem. Można też podpisać petycję

Tysiące internautów wspiera Jurka Owsiaka
Tysiące internautów wspiera Jurka Owsiaka Fot. Instagram/kasiablackbird
Jurek Owsiak zrezygnował z szefowania WOŚP, jednak tysiące Polaków przekonuje go do zmiany zdania. W mediach społecznościowych działa akcja #muremzaowsiakiem, w której internauci dołączają ten hasztag do swoich postów Można też podpisać specjalną petycję. Jak to zrobić?


Jerzy Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa WOŚP w poniedziałek, po tym, gdy prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi, nie udało się uratować życia po ataku nożownika.

"Osobiście rezygnuję z funkcji szefa fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Fundacja będzie funkcjonowała, ale być może moja decyzja pohamuje tych, którzy nawet dzisiaj napisali obrzydliwe słowa w moim kierunku. Mówiłem o tym, że ta nienawiść w kierunku moim i fundacji grzeje od 25 lat. Od 25 lat staczam boje z ludźmi, którzy również mi grożą. Policja i wymiar sprawiedliwości nic z tym nie robią" - mówił Owsiak w poniedziałek.

Politycy, artyści, dziennikarze oraz zwykli obywatele nie wyobrażają sobie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bez Jurka Owsiaka. W mediach społecznościowych funkcjonuje akcja #muremzaowsiakiem, w której internauci okazują swoje wsparcie dla szefa WOŚP, publikując posty z hasztagiem #muremzaowsiakiem.
Dodatkowo można też wesprzeć Jurka Owsiaka, podpisując specjalną petycję, która znajduje się tutaj:Tekst linka

"Nie ma osoby, która by go nie znała!Jurek pomógł tysiącom jak nie milionom dzieci w Polsce!Teraz, po 27 latach składa rezygnację z pełnienia kierownictwa nad WOŚP!Nie pozwólmy aby do tego doszło!Podpisz petycję!Nasz głos również się liczy! – czytamy na stronie. Aby podpisać petycję, wystarczy jedynie wpisać swoje imię i nazwisko, adres mail, miasto i kod pocztowy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Wyobraźcie sobie, co by było...".[b] Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"[/b]

"Wyobraźcie sobie, co by było...". Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

PiS pozbierało się po porażce Szydło. [b]Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE

PiS pozbierało się po porażce Szydło. Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE