Kontrowersyjny kosmetyk Victorii Beckham. Była Spice Girl używa kremu z... własnej krwi

Victoria Beckham nie wygląda na swoje 44 lata
Victoria Beckham nie wygląda na swoje 44 lata Fot. Victoria Beckham
Dbanie o wygląd to dla gwiazd podstawa. W końcu żyją na świeczniku i nie mogą sobie pozwolić na wpadki. Niektórzy uciekają się do najdziwniejszych sposobów, aby być pięknymi i młodymi. Chociażby Victoria Beckham.


Brytyjska była piosenkarka jest ikoną stylu. Była członkini Spice Girls (która niestety nie wyruszy ze swoimi koleżankami w trasę koncertową) jest wziętą projektantką mody i zawsze wygląda nienagannie.

Piękno i młody wygląd mają jednak swoją cenę. I to bardzo wysoką. W końcu gwiazdy, takie jak Victoria Beckham, nie mogą używać "byle jakich" kosmetyków.

Projektantka wyjawiła na Instagramie, że nabyła właśnie krem zrobiony z... jej własnej krwi. Specyfik jest autorstwa niemieckiej lekarski Barbary Sturm. – Pobrała moją krew i stworzyła czynniki lecznicze wykonane z moich komórek – pochwaliła się Beckham na InstaStory.

Jak podkreśliła, taki krem ma właściwości "wysoce przeciwzapalne i regenerujące". – Będę testować krem w tym tygodniu rano i wieczorem – dodała Brytyjka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY
0 0Dwa gole na PGE Narodowym! Mamy awans na Euro!
0 0"Warszawa w Budapeszcie". Nieoficjalnie: sensacyjne wyniki, Viktor Orban traci stolicę
WYWIAD 0 0Okrzyknięto ją feministką, choć... sama nie rozumie dlaczego. Natchniona rozmowa z Mery Spolsky
Burgenland Tourismus 0 0Takiej Austrii na pewno nie znacie. Jesienny wypad do Burgenlandu zmieni wasze myślenie o tym kraju
0 0W Białymstoku tej zimy WOŚP nie zagra. No, chyba że stanie się cud