Agata Buzek w filmie z Robertem Pattinsonem i Juliette Binoche. Już jest trailer "High life"

W filmie "High life", poza Agatą Buzek, wystąpiła również Juliette Binoche i Robert Pattinson
W filmie "High life", poza Agatą Buzek, wystąpiła również Juliette Binoche i Robert Pattinson Fot. screenshot z trailera "High life"
Agata Buzek od lat robi karierę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ostatnio zagrała we francuskim filmie "High Life", który promowała pod koniec 2018 roku na międzynarodowych festiwalach filmowych. Buzek na ekranie pojawi się obok Roberta Pattinsona i Juliette Binoche. W sieci pojawił się oficjalny trailer filmu.


Już jest trailer "High life"
Choć w sieci można było zobaczyć już zwiastuny filmu, dopiero w styczniu 2019 opublikowano ten oficjalny. Francuska produkcja w reżyserii Claire Denis. Film wyprodukowało amerykańskie studio A24, które wcześniej odpowiedzialne było za takie hity, jak choćby "The Florida Project", "To przychodzi po zmroku" czy "The Lobster".

Nowy film Denis opowiada o więźniach, którzy dostali możliwość podróży w kosmos, będąc świadomymi, że jest to bilet w jedną stronę. Na pokładzie naukowcy przeprowadzać będą eksperymenty.Głównym bohaterem jest postać grana przez Roberta Pattinsona, który na statku opiekuje się nowo narodzoną córką, odkrywając w sobie delikatną stronę, z której istnienia wcześniej nie do końca zdawał sobie sprawę.

Co ciekawe w obrazie Agata Buzek pojawia się w roli męskiej, wcielając się w pilota. Aktorka nie jest jedyną Polką, która wzięła udział w produkcji. Przy filmie pracowała również scenograf Mela Nieumiuk, operator Tomasz Nieumiuk oraz Marcin Rodak, zajmujący się charakteryzacją. Dodatkowo część zdjęć nagrano w Białymstoku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy
OPINIE 0 0Dlaczego poparcie dla PiS jest nie do ruszenia? Oto powody
WYBORY2019 0 0Nic dziwnego, że PiS przestraszyło się #SilniRazem. Akcja KO podbija media społecznościowe
GW Foksal 0 0Śniadanie z Saddamem Husajnem i obiad z Fidelem Castro. O tej książce będzie wkrótce głośno
WYWIAD 0 0To ona promuje Cosmic Dance. Taniec, który dla wielu kobiet jest katharsis

MOTO

O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Nowa wojna wisi w powietrzu. Trump grozi odwetem za zniszczenie rafinerii