Jak zniknąć z Tindera raz na zawsze? Sprawdź, jak skutecznie usunąć konto

Znalazłeś parę i chcesz usunąć Tindera? Sprawdź, jak zrobić to dobrze
Znalazłeś parę i chcesz usunąć Tindera? Sprawdź, jak zrobić to dobrze Fot. Pixabay
Znalezienie właściwego partnera albo zwyczajne znudzenie często powodują, że chcemy usunąć konto z Tindera raz na zawsze. Wielu z nas sądzi też, że wystarczy się wylogować i usunąć aplikację z urządzenia, ale uwaga! To wcale nie sprawi, że znikniemy z Tindera. Jak więc zrobić to skutecznie?


Jak zresetować Tindera?
Wyłączenie lokalizacji również nie załatwi problemu, ponieważ usunięcie jej nie jest możliwe - brak pozwolenia na dostęp do niej nie pozwoli co prawda korzystać z aplikacji, ale nie sprawi też, że opuścimy bazę użytkowników.

Aby całkowicie zniknąć z aplikacji potrzebne jest zaledwie kilka minut. Jeżeli wcześniej usunęliśmy Tindera z telefonu, myśląc, że to wystarczy, należy pobrać go ponownie. Następnie wchodzimy do aplikacji, a konkretnie w jej ustawienia. Na samym dole listy znajdziemy opcję "usuń konto".Korzystając z konta Tinder Plus albo Tinder Gold po usunięciu profilu, musimy pamiętać także o anulowaniu subskrypcji, w innym przypadku - mimo skasowania konta - opłaty wciąż będą pobierane.

Rezygnując z Tindera, warto pamiętać, że wraz z naszym profilem znikną również pary. Zatem, jeśli będziemy chcieli kiedyś powrócić do "swipe'owania", koniecznością stanie się założenie nowego konta i rozpoczęcie poszukiwań od samego początku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...