To trzeba zobaczyć! Gwiazdy "Sex education" uczą się polskich słówek i zgadują ich znaczenie

Gwiazdy "Sex education" czytają i zgadują znaczenie polskich słówek
Gwiazdy "Sex education" czytają i zgadują znaczenie polskich słówek Fot. Screenshot You Tube / Netflix Polska
"Sex education" to nowy serial Netflixa, który podbija świat. W zabawny, a jednocześnie mądry sposób przemyca wiedzę o kwestiach związanych z seksem, które często bywają tematem tabu. Netflix Polska właśnie udostępnił film, w którym gwiazdy produkcji uczą się intymnych, polskich słówek.


Film trwa zaledwie dwie minuty, ale wywoła uśmiech chyba każdego. Gwiazdy brytyjskiej produkcji próbują swoich sił w nauce polskiego. Powtarzają słowa powiązane z życiem seksualnym, a następnie próbują odgadnąć ich prawdziwe znaczenie.

Nie zawsze udaje im się trafić! Przykładowo "bzykać" brzmiało im jak choroba przenoszona drogą płciową albo... cukinia.


W komentarzach możemy znaleźć komentarze rozbawionych fanów serialu, którzy nie mogą doczekać się kolejnego sezonu produkcji. Oczywiście pojawiły się również głosy, że wybrane słówka są zbyt mało dosadne, ale przecież celem nie była nauka przekleństw, a zabawa, wywołująca dużo śmiechu.


Netflix nie potwierdził jeszcze oficjalnie informacji dotyczącej powstania drugiego sezonu serialu. Nieczęsto zdarza się jednak, aby platforma poprzestała na jednej serii. Dodając do tego entuzjastyczne reakcje widzów możemy się spodziewać, że pojawienie się nowych odcinków "Sex education" jest tylko kwestią czasu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...