Radwańska nie weźmie pieniędzy za udział w "Tańcu z gwiazdami". Wiemy, na co je przeznaczy

Agnieszka Radwańska wystąpi w marcu w "Tańcu z gwiazdami"
Agnieszka Radwańska wystąpi w marcu w "Tańcu z gwiazdami" Fot. Instagram/ Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska zagości w kolejnej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Tenisistka podobno wynegocjowała z Polsatem bardzo wysoką gażę za swój udział. Jak podaje magazyn "Party" Radwańska chce przeznaczyć pieniądze z programu na szczytny cel.


W marcu na antenie Polsatu zobaczymy kolejną edycję "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie zatańczą takie gwiazdy jak choćby modelka Anna Jagodzińska, trener personalny Daniel Kuczaj czy tenisistka Agnieszka Radwańska.

Mówi się, że Radwańska za jeden odcinek dostanie aż 20 tysięcy złotych. "Przez ostatnie 25 lat tenis zawsze był na pierwszym miejscu. Teraz, po skończeniu kariery, będzie to świetny trening, dojdzie trochę adrenalinki" – mówiła o udziale w show sportsmenka w wywiadzie dla Polsat News.

Mimo wysokiej stawki za odcinek, Radwańska nie weźmie pieniędzy, ale odda je na cele charytatywne. Jak czytamy w magazynie "Party" Agnieszka przeznaczy gotówkę na Unicef. Tenisistka jest Ambasadorką Dobrej Woli Unicefu i chce wesprzeć dzieci na całym świecie.


Tanecznym partnerem Agnieszki na parkiecie będzie Stefano Terrazzino, który już wiele razy w tym programie udowodnił, że potrafi być perfekcyjnym nauczycielem tańca. Sama zainteresowana jest mocno nastawiona na ciężkie treningi i rywalizację. "Jeśli będzie trzeba, będziemy do późnych godzin nocnych ćwiczyć na sali, żeby było jak najlepiej" – mówiła Radwańska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!