To już 20 lat "Świata według Kiepskich". W nowym sezonie pojawi się nowy i to bardzo ważny bohater

Nowy sezon "Świata według Kiepskich" zobaczymy wiosną 2019 roku.
Nowy sezon "Świata według Kiepskich" zobaczymy wiosną 2019 roku. Fot. Screen YouTube
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Świata według Kiepskich". Nowe odcinki powrócą na wiosnę 2019 roku. Nowy sezon zbiega się też z 20-leciem serialu, w kolejnej odsłonie pojawi się ponadto syn Mariana Paździocha – w tej roli wystąpi autor programów telewizyjnych Sławomir Szczęśniak.


W nowych odcinkach sąsiedzi z kamienicy założą hotel. Halina wreszcie rozliczy Ferdka z bezpowrotnie straconego czasu i zdecyduje się na telefon do adwokata. Będzie miała mocne dowody, że Ferdek ją zdradza. Z kolei młodsze pokolenie skupi się na poszukiwaniu internetowego trolla.
W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pojawi się też nowy bohater. To syn Paździocha – Janusz Marian Paździoch (w tej roli Sławomir Szczęśniak), który zamiast z ojcem, świetnie będzie dogadywać się z matką.

Warto podkreślić, że Sławomir Szczęśniak to legendarny artysta kabaretowy, współtwórca i współprowadzący programy "Za chwilę dalszy ciąg programu" i "Komiczny Odcinek Cykliczny". Jest również członkiem znanej grupy "T-raperzy znad Wisły".

W nowym sezonie zobaczymy też takie gwiazdy, jak m.in. Katarzyna Kwiatkowska, Edyta Herbuś i Michał Urbaniak.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...