Kasia Tusk już urodziła? Donald Tusk otrzymał nieoczekiwane gratulacje

Kasia Tusk urodziła?
Kasia Tusk urodziła? Fot. Instagram/ Make life Easier
Kasia Tusk bardzo strzeże swojego życia prywatnego. Zarówno media jak i jej fani dość późno dowiedzieli się o ślubie i ciąży. Czyżby córka Donalda Tuska już urodziła? Jeden z mieszkańców Gdańska pogratulował politykowi i zdradził też płeć dziecka.


Kasia Tusk była niezwykle ostrożna w publikowaniu ciążowych postów. Choć oczywiście nie unikała wstawiania zdjęć, na których widać ciążowe kształty, robiła to z dużym wyczuciem. Na jej profilu próżno też szukać fotek z mężem Staszkiem Cudnym. Mocno zaokrąglone kształty Tusk mogły sugerować, że termin porodu tuż-tuż, jednak Kasia nie napisała, kiedy powita na świat pierwsze dziecko.


Zrobił to jeden z mieszkańców Gdańska, który na swoim Twitterze pogratulował Donaldowi Tuskowi... wnuczki. "Panie Prezydencie @donaldtusk gratulacje. Rodzina Państwa Tusk powiększyła się o Wnusię" – napisał.


Pod jego postem nie zabrakło pozytywnych komentarzy internautów z gratulacjami. Sama zainteresowana nie odniosła się na razie do tych informacji. Dziś na instagramowym profilu Kasi pojawiło się jedynie zdjęcie przytulnego wnętrza jej mieszkania.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu

INNPOLAND