Najlepszy punkt na muzycznej mapie Warszawy. Na dobry początek: Margaret, Sorry Boys i Anna Hajduk

Selfie z Margaret zawsze w cenie
Selfie z Margaret zawsze w cenie Fot. Darek Kawka/ ZPAV
Oto prawdziwie dobra zmiana: choć niedawno – ze łzą cieknącą po policzku – pożegnaliśmy działające przy stołecznych Alejach Ujazdowskich studio Studio U22, w którym przeżyliśmy całe mnóstwo artystycznych wzruszeń, to dziś owa kultowa miejscówka powróciła w jeszcze lepszej odsłonie.


Czesław Mozil, Marcin Spenner, Patrycja i Grzegorz Markowscy, Marek Dyjak i W.E.N.A. – to zaledwie część artystów, których mogliśmy nie tylko posłuchać podczas kameralnych imprez, organizowanych w U22, lecz także pokonwersować z nimi, a efekty owych rozmów przedstawić czytelnikom naTemat.
Co dalej? Za sobą mamy uroczyste otwarcie nowej siedziby Studia, ulokowanej w klimatycznej kamienicy przy Nowym Świecie 63. Imprezę, zorganizowaną pod patronatem Związku Producentów Audio – Video, uświetniły występy artystów reprezentujących naprawdę szerokie spektrum muzyczne.
Na scenie zaprezentowały się Margaret, Lanberry i zespół Sorry Boys. Do tego doszli Patryk Skoczyński (być może pamiętasz go z programu The Voice of Poland), Staszek, indie-rockmeni z grupy Tappahall oraz Michał Polański i Krzysztof Kołodziejczyk, tworzący elektroniczny duet Bloo Crane (znany z My Name is New, czyli projektu wytwórni Kayax).


Nie zabrakło również smakołyku dedykowanego miłośnikom muzyki poważnej, czyli występu wybitnej pianistki Anny Hajduk. To zapowiedź serii koncertów szopenowskich, które w Studiu U22 mają odbywać się codziennie.

Oprócz tego na Nowym Świecie można liczyć na kolejne przedpremierowe odsłuchy płyt w ramach "Piątków z Nową Muzyką", emocjonujące koncerty i spotkania z ciekawymi artystami – już dziś gwarantujemy, że nie omieszkamy o tym wszystkim pisać w naszym serwisie.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!