Empik Premium – dlaczego warto? Oszczędzaj przy zakupach w salonach i online

Empik Premium – dlaczego warto? Oszczędzaj przy zakupach w salonach i online
Empik Premium – dlaczego warto? Oszczędzaj przy zakupach w salonach i online Materiał prasowy
Empik uruchomił nową usługę dla tych, którzy interesują się kulturą i aktywnie w niej uczestniczą. Pakiet benefitów ma pozwolić im oszczędzić i zyskać jeszcze większy dostęp do nowości wydawniczych i muzycznych oraz festiwali, koncertów, seansów kinowych i wydarzeń. Sprawdź, co wchodzi w skład usługi Empik Premium i jak możesz na niej skorzystać.


Oszczędzanie na zakupach z Empik Premium

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy stałym klientem Empiku, usługa Empik Premium zagwarantuje ci pakiet benefitów oszczędnościowych. Rozpoczyna je stała 15% zniżka w salonach od cen regularnych (nie będących promocyjnymi) ), na produkty z kategorii: książka, muzyka, filmy, zabawki, artykuły papiernicze i kreatywne oraz kolekcje własne. Nie dotyczy ona produktów takich jak prasa, multimedia (gry, programy i konsole), elektronika (w tym baterie i akcesoria), podręczniki i artykuły spożywcze. Jest niezależna od kwoty, jaką przeznaczasz na zakupy. W sklepie internetowym Empik.com także możesz spodziewać się niższych cen. Wybrane produkty ze strony internetowej kupisz nawet do 20% taniej.
Dodatkowo po każdym zakupie w Empiku (w salonie i online) otrzymasz do 3% zwrotu środków na swoje konto Empik.com. W ten sposób uzyskasz nawet do 600 zł rocznie. Oszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na co zechcesz z asortymentu strony. Zwroty naliczane są maksymalnie po 45 dniach od transakcji w salonie lub od wysłania zamówienia internetowego i można je wykorzystywać nawet zaraz po otrzymaniu (nie trzeba czekać, aż zbierze się większa kwota).

Kultura za grosze z Empik Premium

Empik Premium to także liczne benefity kulturalne. Przede wszystkim ekskluzywny dostęp do biletów, przedsprzedaży i zniżek na koncerty i wydarzenia rozrywkowe. W przypadku wielu wydarzeń mogą też mieć dostęp do dodatkowej, przeznaczonej specjalnie dla nich puli wejściówek albo zamówić bilety wcześniej niż inni użytkownicy w przedsprzedaży (co daje dużą przewagę przy obleganych i głośnych wydarzeniach).
Kinomani również znajdą coś dla siebie wśród licznych korzyści Empik Premium, usługa daje bowiem 20% zniżki na seanse filmowe w sieci Helios (w blisko 50 kinach w całej Polsce).
Empik nie zapomniał też o miłośnikach e-czytania. Usługa otwiera im dostęp do pakietów tysięcy audiobooków i e-booków za 0 zł. Baza dostępnych książek ma być stale aktualizowana, dlatego nie zabraknie tam nowych pozycji.

Darmowa dostawa z Empik Premium

Empik Premium to także dostawa za 0 zł do tysięcy punktów odbioru. Nic nie zapłacimy również za kuriera. Paczkę, odbierzesz za darmo z tysięcy paczkomatów, placówek Poczty Polskiej i na stacji Orlen. A także – jak dotychczas w ponad 260 salonach Empik w całej Polsce.


Empik Premium – ile to kosztuje i kto może skorzystać?

Usługę Empik Premium może wykupić każdy, w dowolnej chwili. Warunkiem jest przystąpienie do programu Mój Empik. Dostępne są trzy możliwości rozliczeniowe – na miesiąc (z opłatą 9,99 zł za cały okres), pakiet 6-miesięczny (koszt 8,33 zł miesięcznie) i roczny (z opłatą 6,67 zł miesięcznie).

Dołącz do Empik Premium od 6,67 zł miesięcznie.

Pakiet benefitów jest taki sam dla każdej z opcji. Ze wszystkich zniżek można korzystać za pomocą jednej usługi, co jest bardzo wygodne. Nie trzeba mieć ze sobą wielu kart lojalnościowych i o nich pamiętać. Dużym plusem jest też to, że Empik Premium stale się rozwija i zapowiada poszerzanie programu benefitów. W przyszłości może więc oferować jeszcze więcej korzyści w zakresie rozrywki i kultury.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Empik.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0W Polsce tego filmu ludzie boją się jak ognia. Widziałem "Malowanego ptaka" i już wiem dlaczego

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać

TRAGEDIA W WARSZAWIE

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
X-lander 0 0Złożysz go jedną ręką. Mamy cenią go za wielofunkcyjne zastosowanie
PSSB 0 0Konsultanci sprzedaży bezpośredniej. Kim są osoby działające w tej rozwijającej się branży?
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy