Zabawna wpadka Kożuchowskiej. Przyjęła oświadczyny na czerwonym dywanie

Małgorzata Kożuchowska zareagowała na całą sytuację śmiechem
Małgorzata Kożuchowska zareagowała na całą sytuację śmiechem Fot. Instagram / portalgwiazdpl
Jak oświadczyny, to na czerwonym dywanie! Tę zasadę zastosowali w Gdyni Małgorzata Kożuchowska i Piotr Witkowski. Mimo że tak naprawdę nikt się nie zaręczył, to wyszło zabawnie i bardzo uroczo.


W sobotę zakończył się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – nie zabrakło zaskoczeń i kontrowersji. Działo się również na czerwonym dywanie. Uwagę fotoreporterów przykuła Małgorzata Kożuchowska, która zaliczyła przezabawną wpadkę.

Gwiazda "Rodzinki.pl" wraz z innymi aktorami i osobami z branży pozowała na czerwonym dywanie. Aktorka chętnie machała do dziennikarzy i fanów. Jednak w pewnym momencie pomachała tak intensywnie, że... z palców spadła jej obrączka.Aktorka była zupełnie zbita z tropu, jednak na pomoc ruszył jej stojący aktor Piotr Witkowski. Mężczyzna pochylił się po pierścionek i żartobliwie uklęknął przed aktorką, tak jakby jej się oświadczał. Kożuchowska "oświadczyny" przyjęła i oboje nie mogli potem powstrzymać się od śmiechu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Okrzyknięto ją feministką, choć... sama nie rozumie dlaczego. Natchniona rozmowa z Mery Spolsky
Burgenland Tourismus 0 0Takiej Austrii na pewno nie znacie. Jesienny wypad do Burgenlandu zmieni wasze myślenie o tym kraju
0 0W Białymstoku tej zimy WOŚP nie zagra. No, chyba że stanie się cud