"Trochę szacunku do kina!". Wkurzony Stramowski pouczał dziennikarzy w Gdyni

Piotr Stramowski zrugał dziennikarza w czasie konferencji prasowej w Gdyni.
Piotr Stramowski zrugał dziennikarza w czasie konferencji prasowej w Gdyni. Fot. Instagram / @piotrstramowski_official
Gwiazdor filmów Patryka Vegi tym razem pojawił się w Gdyni jako jeden z aktorów występujących w filmie "Solid Gold". I było ostro. W czasie konferencji prasowej zrugał bowiem dziennikarzy, którzy jego zdaniem zadawali nietrafione pytania – podaje "Super Express".


– Jak ja bym pana teraz pytał o pana prywatne sprawy, to czy pan by odpowiadał na wszystkie tematy? Nie! To jest festiwal filmowy i tu chodzi o filmy. Ostatnio się o tym zapomina. Trochę szacunku do kina – powiedział Stramowski, który w "Solid Gold" gra epizodyczną rolę bandyty.

Rozmowa dotyczyła perturbacji wokół dopuszczenia filmu "Solid Gold" Jacka Bromskiego do festiwalu w Gdyn po bojach z TVP, które początkowo wycofało obraz z konkursu głównego. I właśnie o przyczyny wycofania filmu pytali dziennikarze na konferencji.

"Jednak zarówno reżyser, jak i reszta ekipy niechętnie odpowiadała na te pytania – i w dalszym ciągu dość wymijająco, zasłaniając się najczęściej niewiedzą" – podaje "Super Express".

Przypomnijmy, że film "Solid Gold" opowiada historię podobną do afery Amber Gold, widzianą z perspektywy dwóch policjantów prowadzących śledztwo dotyczące biznesowo-politycznych układów na Pomorzu.

Źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Okrzyknięto ją feministką, choć... sama nie rozumie dlaczego. Natchniona rozmowa z Mery Spolsky
Burgenland Tourismus 0 0Takiej Austrii na pewno nie znacie. Jesienny wypad do Burgenlandu zmieni wasze myślenie o tym kraju
0 0W Białymstoku tej zimy WOŚP nie zagra. No, chyba że stanie się cud